Castingy pro fotomodelky

01
01
02
03
04
05
06

Castingy pro fotomodelky

Skupiny

Castingy 9 Jiný výdělek2 Ráda bych zkusila dělat fotomodelku v okolí Ostravy. Ráda pózuji fotografům. Byla jsem často focená i se zvířaty ale také i portréty. Jsem 170cm vysoká a štíhlá. Více po emailu a fotografie na profilu :-)
modelki porno

Modelky , fotomodelky , hostesky z celého Slovenska

ženy a dievčatá pre reklamy, modelky , hostesky, promotérky
slovakiamodels.sk/profil.php?JMENO_ID=374

Castingy - konkurzy Moravskoslezský kraj P-4

AHOJ chtěla bych zkusit fotomodeling , líbí se mi to a myslím že by mě to i bavilo...ale dokud to nezkusím tak nevím :).jsem přispůsobivá , umím se dohodnout .... Castingy - konkurzy – Ostrava, MOY - hledáme fotomodeling
moravskoslezskykraj.olx.cz/castingy-konkurzy-cat-370-p-4

Casting | Modelingová Agentura STYL Olomouc

Agentura STYL pořádá průběžně castingy či info setkání se zájemci o modeling, fotomodeling a hostesing v Olomouci a Třebíči, popřípadě v dalších městech.. fotomodeling – bez věkového a výškového omezení
stylolomouc.com/nase-akce/casting/

Novinky ze světa modelingu, krásy a castingů na PORTAL 4

Nejnovější módní trendy a rady, jak být krásná na PORTAL 4 MODELS. Módní fotografie, trendy v líčení, modelingové castingy , fotomodelky , videa a typy pro zdravý život.
portal4models.com/cs/clanek-detail/10

Boulevard - Lookbella

Fotomodeling.eu - Castingy na Look Bella startují!. V jejím rámci se pro semifinále v Brně a finále v Praze vybírají nejkrásnější slečny a mládenci s předpoklady postupit dále do profesionálního modelingu.
look-bella.cz/2012 oulevard/?p=20

fotomodeling - Brno - Castingy - konkurzy - hledám...jako...

dobrý den hledám práci jako fotomodelka - Castingy - konkurzy - Brno
brno.olx.cz/fotomodeling-iid-216080071

Czechoslovak Models

Zajišťuje: produkci veletrhu Styl-Kabo Brno, profesionální modeling, databázi všech věkových kategorií včetně dětí, fotografy, herce, hostesky, castingy, promotion akce v tuzemsku i zahraničí.
czmodels.cz/

czech-models.info,

Jak probíhá samotný výběr modelek ? Kde a kdy probíhají castingy ? Castingy probíhají v naší kanceláři v Brně. Termíny se vypisují 1x týdně a rozesílají se e-mailem na adresy všech dívek, které projeví o focení zájem.
czech-models.info/models.html

Fotomodeling Česká republika - Castingy - konkurzy...

Castingy - konkurzy – Havířov, MOY. Dobrý den jmenuji se Veronika Končeková je mi 20 let a jsem z Olomouckého kraje. Mám zájem o práci fotomodelky. Focení mě velice baví. Jsem pracovitá, pečlivá. .... Foto do časopisů,
olx.cz/q/fotomodeling/c-370